Üretmekten İlham Alıyoruz

Ürün görselleri, Katalog Tasarımı,Digital Pazarlama ,Web - Yazılım ,3d Modelleme,3d Animasyon ,Üretim planlama çizimleri, Montaj Talimatları mobilya firmaları için digital içerikleri hazırlıyoruz.

3D Modelleme

Mobilya ve Endüstriyel Firmalar için Profesyonel 3d modelleme hizmetleri sunuyoruz.

Ekibimizde bulunan 3d modelleme uzmanları ile mobilya ve Endüstriyel ürünleri gerçeğe en yakın şekilde modeller.CAD\CAM Modelleme tekniklerini profesyonel müşterilerimizin kullanımına sunarız.

Mimari Modelleme,İç emekan Tasarımı ,3d ürün Modellemesi,3d Mobilya Modelleme 3d Teknik çizim konularında Uzman ekibimizle Hizmet vermektedir.

See Portfolio

3D Animasyon

Ürünlerinizin Satış ve satış sonrası hizmetlerinde kulanımı için 3d Animasyon hizmeti sunuyoruz.

İyi bir 3d Animasyon ve Produksiyon Reklam filmi yapımcısıdır.Mimari Animasyon ve iç Mekan Animasyonlarında gerçekci,etkileyici içerikler üretir.Endüstriyel Animasyon, Ürün Tanıtım Animasyonları, hatta müzik bestelemesi, kamera izleme ve VFX hepsi şirketimiz bünyesinde oluşturulabilir.

Müşterilerimize “bir iş ortağı” gibi hizmet veririz. İhtiyaç ve beklentilerini çok iyi anlarız. Kreatif animasyon fikirlerimizle, reklam ve 3d animasyon yatırımının etkinliğini arttırırız.

Birinci sınıf teknolojiye sahip iyi donanımlı green Screen stüdyomuz sayesinde sıfırdan 3d animasyon ve Produksion oluşturabiliyoruz.

See Portfolio

Render

3d render alanında yetenekli Render uzmanlarımız tarafından Sanatsal bakış açısıyla yakşalım sergiler ve bu alanda uluslararası hizmet veren Render şirkedir.

Endüstriyel ve Mobilya firmaları için Digital ortamda ve Baskıda kullanıclacak şekilde render hizmeti sunarız.

İnşaat Sektörüne yönelik Mimari dış mekan ve iç mekan tasarımlarında Sanatsal bakış açısıyla Render hizmetleri sunarak müşterilerimizin Satışını kolaylaştırıyoruz.

See Portfolio

Grafik Tasarım

Üretici ve Satıcı Firmalar için Grafik tasarım ve Katalog tasarım hizmetleri özgün içerikle beraber hazırlıyoruz.

baskı ve Digital Ortamlarda kullanılmak üzere büyüleyici ,yaratıcı ve akılda Kalıcı Grafikler Üretiyoruz.Ürün görselleri oluşumunda 3d Render ve Fotoğraf çekimi ile sizlere destek oluyoruz.

Tüm yaptığımız işlerde doğru müşteri kitlesine hitap edebiliyor ve sizinle aynı dili konuşabilen tasarımlar üretiyoruz.

See Portfolio

Digital Pazarlama

Ürün Satışı ve yeni müşteriye ulaşma isteklerinde digital pazarlama hizmeti sunarız ve bünyemizde bulunan içerik uzmanları ile etkileyici senaryolar oluşturulur.

Sizi ve müşteri kitlenizi analiz eder mükemmel stratejiler oluşturarak dogru içerik yönetimi sayasinde muhtemel hedef kitlesine Google AdWords ve Sosyal medya kanalları ile satış ağınızı genişleterek büyümenize katkı sağlıyoruz

Digital Pazarlama ve Reklam sayesinde firmanızın büyümesinde etkin rol oynayan yeni müşterilerle beraber cironuzu artımayı hedefliyoruz.

See Portfolio

Web Yazılım

Imgema Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak trend çizgileri takip ederek görsel tasarımları oluşturur.

yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Imgema olmalıdır.

Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

See Portfolio

Mobilya Tasarımı

Imgema Endüstriyel Mobilya Üreticilerine yönelik global tasarım trendlerini takip ederek mobilya tasarım hizmetleri sunar.

Bünyesinde bulunan mimar ve iç mimarlar tasarımcılarla beraber endüstiriyel modüler mobilya firmalarına yatak odası,yemek odası,genç odası konseptlerinde Tasarım hizmetleri sağlar

Muhteşem mobilya Geçmişimizi Etkin şekilde kullanarak sizi diğerlerinden farklı ve global alanda rekabetçi ürün üretimine yönlendiririz.

See Portfolio

Mobilya Arge

Endüstriyel mobilya Firmalrı için arge hizmetleri konusunda destekler sağlıyoruz.

2d montaj talimatı , 3d mobilya montaj animasyonu ,Üretim planlama çizimleri ve 3 boyutlu çizimler oluşturarak büyük ve orta ölçekli mobilya firmaların Arge ve egitim satış sonrası hizmetlerinde etkin rol oynamasını sağlarız.

mobilya Arge hizmetlerimiz sayesinde finans ve zamandan etkin tasarruf sağlıyoruz.

See Portfolio

Eğitim Akedemi

Endüstiyel mobilya firmlarının arge pazarlama ve Reklam departmanlarına egitim ve akademik destekler sağlar.

mobilya arge ekiplerinin bir arada çalışması için uygun alt yapı kurulması ve otonom sitemlerin oluşturulması arge ekibinin daha hızlı ve etkin çalışmasını sağlayacak yazılım önerileri ve teknoljik tavsiyeleri sunar.

Mobilya Firmasının ihtiyaç duyduğu hızlı etkin çalışma yöntemleri konusunda egitim içerikleri sunar ve bunları uygular.

See Portfolio

Danışmanlık

Digital Tasarım ,Reklam ,Teknolojik gelişmeleri kapsayan ve bu alanda desteğe ihtiyacı olan firmalara danışmanlık yapar.

3d modelleme,3d animasyon ,3d çizim ,Render,Digital pazarlama,Mobilya Tasarımı,Arge hizmetleri,Egitim konularında fimalara danışmanlık ve egitim ve tavsiye kararlar vererek süreçlerin daha az maliyetle ve etkin kullanımını sağlar.

Firmalara IT desklerini kapsayan bu danışmanlık ve egitim hizmetlerini kusursuz bir plan çerçevsinde yürütür.

See Portfolio