Mobilya ile iletişim Kuruyoruz

imgema; Görsel düzenleme ve animasyon stilini kendine ilke edinmiş 3d Modelleme ,3d Render, 3d Animasyon,Digital Pazarlama,Grafik Tasarım alanlarında faaliyet gösteren uluslararası arena da 3d Animasyon şirketi olarak hizmet Vermektedir.

İstanbul Merkezli; Global Çalışmak

Uluslararası mobilya ve Endüstriyel markalarla 3d modelleme ,3d Animasyon ,render ,digital pazarlama alanlarında İstanbul'dan dünyayaya küresel ölçekte çalışıyoruz.

imgema; Tarihi binaların yer aldığı,kültür,sanat ve ticaret kenti olan İstanbul'da yer almaktadır. Görselleştirme,render ve 3d animasyon şirketi olarak; çalışmalarımızı ve sorumluluklarımızı bu tarihi bilinçten gelen duygularla devam ettirmekteyiz. Eş zamanlı çalıştığımız endüstriyel mobilya şirketlerine üst düzey içerikler (Render ,Animasyon, Katalog Tasarımı,Digital pazarlama ve web içerikleri ve yazılımlar) üretiyoruz.

Nitelik ve Nicelik

imgema ekibi, Render,3d animasyon,3d modelleme ,digital pazarlama alanında çeşitli yeteneklere sahip, profesyonel bir ekipten oluşuyor.Bu çekirdek ekip yeniliklere her zaman açık ve müşteri odaklı. Aynı zamanda müşterilerimizin mevcut kapasitelerini arttırmak için sürekli büyümekte ve kendini geliştirmekte.

Görsel Hikaye Anlatıcılarıyız

Rolümüzü; güçlü bir mobilya ve endüstriyel ürünler geçmişine sahip ,kavramsal mobilya tasarımlarını, etkileyici ve yenilikçi bir görüntüye dönüştürmekle görevli planlama uzmanları olarak görüyoruz.

Sanattan ilham alan

Görselleştirmenin güzel renderlardan çok daha fazlası olduğunu biliyoruz.Tasarımlarımız;duyguları canlandırmak,izleyicinin odağı olmak ve izleyene ilham verme misyonunu içerir. Tıpkı geleneksel sanatta olduğu gibi ..

Mobilya görselleştirmesi ne kadar modern olsa da geçmişten sürekli ilham alıyoruz. Edindiğimiz ilkeler klasik sanat ve sinematografiyi teknoloji ile harmanlamak.Geçmişin ambiyansı, gelecekteki vizyonumuzu şekillendiriyor ve biz de müşterilerimize eşssiz bir deneyim sağlayabileceğimize inanıyoruz.

KULLANILAN TEKNOLOJİ

imgema’da becerilerimizi ve işçiliğimizi yüksek teknoloji çözümleri ile güçlendirip geliştiriyoruz. Standart endüstri programlarını ve teknolojilerini anlamak ve kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda üretim hattımızı kusursuzlaştırmak için kendi özel yazılım ve Render ,3d Animasyon çözümlerimizi geliştiriyoruz

DEĞERLERİMİZ

imgema 10’dan fazla kişiden oluşan kadrosuyla 3d animasyon ,Render,3d modelleme üretim alanında hizmet veren güçlü bir şirkettir. Bazı insani ve etik değerler içinde, kendinden ödün vermeden hedeflerine ulaşmayı tercih eder.

Bizi Anlatan Sözcükler

Dürüstlük ,Doğru Fiyat Politikası ,Şeffaflık , Doğruluk , Profesyonel verimlilik ve paylaşım…

Bizim için bunlar geçici kelimeler değil,aynı zamanda bağlı kaldığımız önemli temel taşlarıdır. imgema olarak; Öğrenmeye ve gelişmeye her zaman hevesliyiz.Açık fikirli bir yaklaşım bizi biz yapan değerlerimizdir.

EKİBİMİZ

imgema ekibinin yüzleriyle tanışın,sahne arkasında çalışan digital sanat alanında yetenekli profesyonellerdir.

REFERANSLARIMIZ

Dünya'nın heryerinden 30 müşterimizle beraber,farklı Tasarım ve içerikler üzerine,çalışmaktan gurur duyuyoruz.

 • minimadecor
  canisa mobilya
  Abre Mobilya
  Butsan
  Bensimo
  Dakron Mobilya
  Ocasso Mobilya
  Fano Metal
  Minar Mobilya
  Raf Evi
  Dekoristler
  Stol Sandalye
  Fly Mutfak